پاسخ به سوال پلکسی از کجا بخریم؟ یا طلق شیشه ای از کجا بخرم؟

  1. صفحه نخست »
  2. »

در مقاله پلکسی گلاس چیست ؟ به تعریف این ماده شگفت انگیز پرداختیم و در این مقاله به این می پردازیم که از کجا پلکسی بخریم؟ که البته سوال خیلی از کسانی است که به دنبال  خرید پلکسی گلاس هستند. قطعا شما هم اگر جزو این افراد باشید، دو عامل را برای خرید خود در نظر می‌گیرید؛ یکی قیمت و دیگری کیفیت، یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم، قیمت مناسب + کیفیت بالا. رسیدن به هر دو مورد به شرطی محقق می‌شود که بدانید طلق شیشه ای از کجا بخرید.

بیایید با یک مثال واقعی اهمیت این موضوع را بیشتر بررسی کنیم. چندی پیش به دنبال یک آینه ابزارخورده ۶۰ در ۶۰ بودم. با پرس‌وجویی که از افراد آشنا با این حوزه داشتم متوجه شدم دو مرکز برای خرید آینه مورد نظر من وجود دارد. یکی در محله‌ای که سکونت داشتم و یکی مرکز فروش انواع شیشه و آینه در محله خیام. کارگاه شیشه و آینه‌ای که در محل سکونتم وجود داشت، آینه را ۲۵۰ هزار تومان قیمت داد؛ اما همین آینه در مرکز اصلی فروش شیشه و آینه، ۱۶۰ هزار تومان بود با کیفیتی بهتر! اختلاف تقریبا دو برابر بود.

از کجا پلکسی بخرم ؟

نویسنده این مطلب از جمله افرادی است که اگر اختلاف قیمت‌ها ناچیز باشد، ترجیح می‌دهد از محل سکونت خود خرید کند؛ اما وقتی قیمت‌ها یکی دو برابر بیشتر شود، دیگر انجام این کار عقلانی نیست. حتی اگر همان آینه را با پیک برای من می‌آوردند باز هم قیمت آن کمتر از چیزی می‌شد که فروشنده اول به من قیمت داده بود. این مقدمه را داشته باشید تا در قسمت‌های بعدی توضیحات بیشتری درباره اینکه از کجا پلکسی بخریم؟ برای شما بدهم.

دو پاسخ برای یک سوال؛ از کجا پلکسی بخریم؟

شما به عنوان یک خریدار طلق شیشه ای، به جز گزینه حضوری یک گزینه دیگر هم پیش رو دارید و آن هم خرید آنلاین و غیرحضوری است.

سر زدن به اینترنت برای خرید کردن، یکی از شیوه‌های متداول این روزها است، قبل از اینکه برای خرید پلکسی اقدام کنید، سری به اینترنت و گوگل بزنید. با جستجوی این جملات که «از کجا پلکسی بخریم؟» یا «طلق شیشه ای از کجا بخرم»، ده‌ها نتیجه در گوگل به شما نمایش داده می‌شود. برخی از آن‌ها سایت‌هایی هستند که می‌شود به آن‌ها اعتماد کرد.

با جستجویی ساده متوجه می‌شوید که بورس پلکسی گلاس و طلق شیشه ای، محله‌ای در تهران به نام پامنار است.

همان محله‌ی قدیمی «تهرون» خودمان که به خاطر وجود مناره مسجد تاریخی عولادجان در آن به پامنار شهرت یافته است. محله‌ای پای مناره یک مسجد، که یک سر آن در خیابان امیر کبیر است و یک سر دیگر آن به خیابان پانزده خرداد منتهی می‌شود. محله‌ای تاریخی که آدم دوست دارد ساعت‌ها در آن پیاده‌روی کند.

طلق شیشه ای از کجا بخرم؟ از بورس پلکسی یعنی پامنار

از پانزده خرداد که وارد خیابان پامنار می‌شوید، کوچه اول یعنی کوچه «جارچی باشی» را که رد کنید، همان دست چپ به یک کوچه معروف می‌رسید که حتما نام آن را شنیده‌اید؛ «کوچه مروی»، کوچه‌ای قدیمی و بلند که یک سر آن در پامنار است و یک سوی دیگر آن سر از ناصرخسرو در می‌آورد.

پامنار مرکز خرید پلکسی گلاس

کمی بالاتر از کوچه مروی، در همین خیابان پامنار، سری به پلاک ۹۳ بزنید تا به فروشگاه آریاپلاست برسید. آریاپلاست نماینده رسمی فروش و پخش ورق‌های ایرانی و خارجی، پلکسی، پلی کربنات،کارتن پلاست، هایم پک، دیفیوزر، کریستال، لوله و قطعات استیل و تنها نماینده رسمی فروش و پخش برند ناوایو (Navaio) در ایران است.

از کجا پلکسی بخریم؟ از آریاپلاست!

اعتماد، کیفیت، قیمت مناسب، برخورد مناسب با مشتریان، پاسخگویی و پشتیبانی خوب و ۲ دهه حضور در بازار، آیتم‌های خوبی است که شما را متقاعد کند تا اگر برای خرید پلکسی، گذرتان به پامنار افتاد، سری هم به آریاپلاست بزنید، حتی اگر قصد خرید از ما را نداشته باشید، اطلاعاتی در اختیار شما خواهیم گذاشت تا خریدی مطمئن داشته باشید.

در ادامه به شما خواهیم گفت چه روش‌هایی برای خرید پلکسی پیش روی شما است.

از کجا پلکسی بخریم؟ به صورت حضوری از آریاپلاست

اولین روش، مراجعه حضوری به فروشگاه آریاپلاست است، بهترین مسیرها برای رسیدن به ما به شرح زیر است:

ردیف وسیله نقلیه توضیحات
۱ استفاده از مترو نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به ما، ایستگاه مترو پانزده خرداد است.
۲ استفاده از اتوبوس به دلیل داخل طرح بودن فروشگاه می‌توانید از اتوبوس‌های بی‌آر‌تی استفاده کنید.
۳ تاکسی بعد از پیاده شدن از مترو، با یک تاکسی مقابل فروشگاه ما پیاده شوید.
۴ اسنپ از درب منزل تا درب فروشگاه آریاپلاست با خیال راحت بیایید.
۵ وسیله شخصی اگر مجوز ورود به طرح ترافیک دارید، می‌توانید با خودروی شخصی یا موتورسیکلت بیایید.

روزها و ساعات مراجعه حضوری به فروشگاه آریاپلاست:

  • شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۸
  • پنجشنبه‌ها ساعت ۹ تا ۱۳

طلق شیشه ای از کجا بخرم؟ به صورت تلفنی، از آریاپلاست!

راه دیگر شما تماس با ما است. شماره‌های تماس با ما عبارت است از:

  • ۰۲۱-۳۳۹۸۵۵۰۰
  • ۰۲۱-۳۳۹۷۵۵۰۰
  • ۰۹۱۲۸۸۸۸۵۵۳

در صورت تماس در ساعات اداری با شماره‌های ثابت تماس بگیرید و در ساعات غیر اداری با شماره موبایل ما تماس بگیرید.

پلکسی از کجا بخرم؟ به صورت اینترنتی، از آریاپلاست!

راه دیگر شما خرید به صورت اینترنتی است، البته به دلیل اینکه پلکسی گلاس محصول خاصی است، شما می‌توانید ابتدا از وبسایت آریاپلاست دیدن کنید و مقالات مختلف ما مثل راهنمای خرید پلکسی گلاس یا انواع پلکسی گلاس را مطالعه کنید و در نهایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ما تماس بگیرید تا مراحل بعدی خرید را به شما بگوییم.

چرا بهتر است از آریاپلاست، پلکسی بخریم؟

آریاپلاست سال‌ها به عنوان تامین‌کننده انواع پلکسی گلاس در مرکز فروش این محصولات یعنی پامنار حضور دارد و بسیاری از مشتریان از شهرهای مختلف ایران و همچنین از تهران، محصولات خود را از ما تهیه می‌کنند. آریاپلاست در سال‌های اخیر توانسته، بخش عمده‌ای از نیاز بازار را با تعهد کامل پاسخگو باشد و نماینده فروش بسیاری از برندهای معتبر خارجی این محصولات در خیابان پامنار تهران باشد. تخصص و تجربه و ارائه محصولات با کیفیت از جمله ویژگی‌های آریاپلاست است که خیال شما را از بابت یک خرید مطمئن راحت می‌کند و همچنین آریاپلاست خود پاسخ به سوال از کجا پلکسی بخریم؟ یا طلق شیشه ای از کجا بخریم؟ ، است.

مقـــــالات مرتبـــــط را مشاهـــــده کنیـــــد
مشاهده آرشیو

۷ کاربرد ورق پلکسی گلاس

در این مطلب می‌خواهیم پیرامون کاربرد ورق پلکسی گلاس برای شما توضیحاتی ارائه کنیم. پیشتر در مطالب قبلی بلاگ آریاپلاست گفتیم که پلکسی گلاس نوعی ...

منتشر شده در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

شیشه اکریلیک یا پلکسی گلاس چیست؟

اگر می‌خواهید بدانید پلکسی گلاس چیست ؟ و اگر هیچ چیزی درباره شیشه اکریلیک(یا همان پلکسی گلاس) نمی‌دانید توصیه می‌کنیم تا انتهای این مقاله را ...

منتشر شده در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
0 نظر تا کنون ارائه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 + = 90